Dječji tjedan u našoj školi

Autor: Marijana Ivošević, Ivana Adamček, 16. 10. 2017.

U našoj školi smo od 2. do 6. listopada obilježili dječji tjedan. Kao i svake godine, pod velikim odmorima puštale su se pjesme koje su odabrali učenici naše škole. Na playlisti su se našli strani i domaći izvođači. Učenici su plesali, pjevali i zabavljali se u holu škole. U petak, 6. listopada održalo se igranje društvenih igara. Svi učenici su mogli donijeti društvene igre koje su htjeli. Na igranju su bili i nastavnik povijesti Vedran Letica te nastavnica glazbene kulture Ivana Adamček. Dario Poznić, učenik 8.b razreda izradio je kratki filmić pod nazivom "Dječja prava". Surađivao je s učiteljima naše škole među kojima su bili nastavnica Marijeta Musulin, nastavnik Vedran Letica i učiteljica Anđa Puljević. Filmić ćete uskoro moći pogledati u holu škole.
Uz dječji tjedan obilježili smo i Svjetski dan učitelja, 5. listopada. Učenici su svojim učiteljima imali priliku napisati pismo koje su oni dobili ovog ponedjeljka.

Paula Horvat, 8.b

ALBUM