LAMPIONIJADA

Autor: Marijana Ivošević, Smiljana Roguljić, 2. 11. 2016.

Ove godine, u okviru proslave za Dan grada Osijeka, naša se škola uključuje u 23. izložbu lampiona. Teme za ovogodišnju aktivnosti Lampioni za Dan grada Osijeka su:

1.       Grad Osijek,

2.       Osijek grad sporta

3.       Otvorena kategorija

Lampion je potrebno predati do 25. studenog 2016. godine učiteljici tehničke kulture Smiljani Roguljić.

Proglašenje najboljih radova izložbe na zadane teme,  biti će u utorak 02.12. 2016. u 18,00 sati u Muzeju Slavonija (zgrada Gradske straže), Trg. Sv. Trojstva 2.

Proglašenje nagrađenih radova  na  način:

·         tema grad Osijek, prvo ,drugo i treće mjesto (samo pojedinačni radovi učenika)

·         tema Osijek grad sporta  prvo ,drugo i treće mjesto (samo pojedinačni radovi učenika)

otvorena kategorija  prvo ,drugo i treće mjesto  (pojedinačni i skupni radovi učenika)

·         najmaštovitiji lampion  – prvo mjesto

·         nagradna igra Facebook  – prvo mjesto

Na društvenoj mreži Facebook pokrenut ćemo nagradnu igru pod nazivom „Moj Lampion za rođendan Grada Osijeka 2016“. Lampion koji prikupi najviše oznaka „sviđa mi se“ (engl. Like)  publike osvojit će vrijednu nagradu. Više detalja o nagradnoj igri bit će objavljeno na web stranicama  Turističke zajednice Grada Osijekahttp://www.tzosijek.hr od 21. studenog 2016. godine.  Nakon proglašenja najboljih radova,  za sve učenike i posjetitelje, na Trgu Svetog Trojstva  planiran je prigodan program i okrjepa.