„Svima u životu neka bude Isus vodič, uz Isusa malenoga nek’ vam bude Sretan Božić!“

Autor: Marijana Ivošević, Ivana Kovač, 6. 1. 2018.

Dana 22. prosinca 2017. godine s početkom u 18 sati u svečanoj je dvorani bila održana Božićna priredba. Priredbu su gledali i srdačnim pljeskom popratili mame, tate, djedovi, bake, a i neki naši bivši učitelji i ravnatelji koji su otišli u zasluženu mirovinu. Božićni su program  vodile učenice 6. razreda Ivana Vrdoljak i Sunčica Alduk, a svojim su se zanimljivim točkama predstavili učenici od 1. do 8. razreda. Na početku programa pjesmom Šapice mi zeko dajpredstavio se mali školski zbor ( učenici od 1. do 4. razreda). Nakon toga je nastupala plesna skupina trećih razreda, a učenici prvoga razreda upoznali su Snješka bez nosa. Pjesmu Sveta noć otpjevali su Paula Horvat i Noel Cupec, a pratili su ih Fran Badovinac i Lars Cupec na gitari te Filip Gantner na bubnjevima. Predstavila se i dramska skupina i to ne engleskom jeziku, a svojim zanimljivim i šaljivim igrokazom SuvremeniDjeda Mraz nasmijali su nas učenici 6. razreda Denny Noah Kovačević i Lara Budimčić. Na kraju programa pozdravio nas je veliki zbor pjesmama Aleluja i Sretan Božić svakome pri čemu su svoje pjevačko umijeće pokazali učitelji i ravnatelj naše škole. Svi smo bili vrlo ugodno iznenađeni, a ohrabrili smo ih velikim pljeskom. Ravnatelj Josip Jukić je na  kraju priredbe svima poželio sretan Božić i sretnu i uspješnu novu godinu.

Helena Radoš, Ira Ivković, 7.a

ALBUM