ISPRATILI SMO DUGOGODIŠNJEG RAVNATELJA OSNOVNE ŠKOLE "MLADOST"

Autor: Blanka Cikovac, 3. 10. 2014.

Gospodin Nikola Popović, ravnatelj OŠ "Mladost" 1. listopada 2014.g. otišao je u mirovinu nakon 30 godina rada u školi u kojoj je sa svojim djelatnicima ostavio niz uspjeha u svim predmetnim područjima (županijska, državna, međunarodna razina, ...).

Škola je poznata u gradu po brojnim projektima koje su realizirali učitelji uz dobru potporu ravnatelja koji je uvijek prihvaćao sve inovacije iz područja odgojno-obrazovnog rada i tako zajedno s učiteljima promovirao najnovija postignuća u procesu obrazovanja o čemu svjedoče i brojni izvrsni stručnjaci, naši bivši učenici, koji ističu temeljno znanje stečeno u OŠ "Mladost".

Učenici i djelatnici škole ispratili su ravnatelja Nikolu Popovića na odlasku iz škole velikim pljeskom i toplim riječima pozdrava sa željom da dugo živi i uživa u zaluženoj mirovini.

Ravnatelj:

Josip Jukić, mag.prim.educ.

ISPRATILI SMO DUGOGODIŠNJEG RAVNATELJA

OSNOVNE ŠKOLE "MLADOST"

26. rujna 2014. godine učenici i djelatnici Osnovne škole „Mladost“ ispratili su svog dugogodišnjeg ravnatelja profesora Nikolu Popovića.

Svečani je ispraćaj bio organiziran tijekom 4. školskog sata. Učenici od 1.-8. razreda su zajedno sa svojim nastavnicima organizirali dugačak i veličanstven špalir kojim je prošao ravnatelj, tužan radi rastanka, ali sretan i vrlo iznenađen našom organizacijom. U društvu budućeg ravnatelja gospodina Josipa Jukića, gospodin Popović je napustio prostoriju škole praćen gromoglasnim pljeskom. Na izlasku iz škole učenica sedmog razreda, Bruna Ljubičić, uručila mu je ružu, skroman poklon  te mu je u ime svih učenika uputila sljedeće riječi: „Pripala mi je velika čast i zadovoljstvo da vas u ime svih učenika Osnovne škole „Mladost“ pozdravim na vašem odlasku. Iza vas su mnoge generacije učenika koje su ponosne  na našu i vašu školu i uvijek se rado vraćaju. Mi ostajemo, a vama želimo ugodne i ispunjene umirovljeničke dane!“

Nakon 35 godina radnoga staža kao profesor, a većim dijelom kao ravnatelj, otišao je u zasluženu mirovinu.

Ivana Lukač, 7.c; Dora Briški i Lana Marković, 5.a