„Slavimo s eTwinningom!“.

Autor: Petar KOPUNOVIĆ LEGETIN, 4. 5. 2015.

U povodu 10. rođendana eTwinninga, portala za međunarodnu suradnju vrtića i škola, Agencija za mobilnost i programe EU raspisuje nagradni natječaj u obliku natjecanja za razredne ekipe pod nazivom „Slavimo s eTwinningom!“.

Naša se škola uključila u ovu značajnu obljetnicu i sudjeluje zajedno sa svojim učenicima i učiteljima u ukupno tri ekipe: Krezubići: učiteljica Zehra Delić i učenici prvog razreda; TwinnMladost: nastavnica Nikolina Mandić i učenici četvrtih i osmih razreda; Mladostaši: nastavnik Petar Kopunović Legetin i učenici četvrtih i petih razreda.

Natjecanje će se odvijati od 21. travnja 2015. do 31. svibnja 2015.

Uključivanjem u nagradni natječaj učenici imaju mogućnost naučiti sve o kreativnoj uporabi IKT alata u radu u online okruženju. Učenici će imati priliku surađivati s vršnjacima putem eTwinninga, razvijati timski duh, te digitalne, poduzetničke i jezične kompetencije. Naša škola će na ovaj način postati prepoznatljiva na portalu eTwinning, te će nam natječaj pomoći u promociji naših školskih aktivnosti.