ZAJEDNIČKI IZLET UČENIKA I UČITELJA

Autor: Marijana Ivošević, Ivana Kovač, 28. 5. 2018.

Dana 25. svibnja 2018. godine nastavili smo s proslavom 37. obljetnice rada naše škole. U ranim jutarnjim satima učenici 8. razreda i učitelji odigrali su prijateljsku odbojkašku utakmicu u kojoj su učenici pokazali svoje sportsko umijeće, mladost i snagu te s ponosom pobijedili svoje učitelje.

Nakon održane odbojkaške utakmice okupili smo se u školskom dvorištu te smo oko 9 sati krenuli na izlet u prirodu

Ponijeli smo dekice, grickalice, sokove, lopte, a putem smo i ponosno zapjevali. Pratilo nas je nasmiješeno sunce, a mi smo uživali ležeći na travi, igrajući razne igre... Lijepo smo se međusobno družili, smijali, zabavljali... Odigrali smo prijateljsku nogometnu utakmicu sa svojim učiteljima i učiteljicama. Iako smo se vatreno borili, učitelji su imali sreću pobijediti nas. Poraz smo sportski podnijeli i pomalo umorni, ali sretni i zadovoljni polako smo se vraćali prema školi.

Bilo nam je jako lijepo i voljeli bismo da ovakvih izleta bude i više!

učenički rad (učenica 5. razreda)

album